Tego jeszcze nie wiecie o naszych wokalnych podróżach | Podcast „Na głosy o głosie”

To jest odcinek na specjalne zamówienie. Wasze zamówienie 🩷🧡

Po pierwszym odcinku pisaliście, że chcielibyście lepiej poznać prowadzące, posłuchać o naszych doświadczeniach i historiach.

Postanowiłyśmy się nimi podzielić w nietypowy sposób. Każda z nas zadała drugiej 7 pytań. Nie znałyśmy tych pytań wcześniej, więc było w tej rozmowie sporo śmiechu i zaskoczeń 🩷🧡

A teraz niespodzianka dla Was. Do tego odcinka nie będzie ćwiczenia, ale za to przez tydzień będziemy czekać na Wasze pytania. Może nie powiedziałyśmy o czymś, co Was ciekawi? Może chcecie dopytać o szczegóły jakiejś historii? Może coś Was zainspirowało do dalszych poszukiwań? A może macie jakieś pytanie techniczne?

Napiszcie w komentarzach na Spotify, YouTube lub na mediach społecznościowych Wrocławskiej Szkoły Śpiewu pod postem o tym odcinku.

Za tydzień wracamy do Was z filmikiem z odpowiedziami na Wasze pytania! 🩷🧡

Tymczasem posłuchajcie wokalnych historii Patrycji i Gosi 🩷🧡

Prowadzące:

Patrycja Obara – pedgagożka, coachka, artystka, podcasterka. Założyła Wrocławską Szkołę Śpiewu. Jest międzynarodowo certyfikowaną trenerką wokalną (Modern Vocal Training level 2) oraz specjalistka pierwszej pomocy wokalnej (Vocal Health First Aider). Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy pedagogicznej i jest pasjonatką metodologii nauczania. Wygłosiła na ten temat dwa wystąpienia TEDx: “7 sekretów skutecznej nauki wszystkiego” i “Education – you’re doing it wrong”. W ramach stypendium MKiDN w 2020 roku wydała podręcznik pisania tekstów piosenek “Piosenkopisanie” od 1.09.2023 dostępny na stronie empik.com. Współprowadzi podcast Lekkomówni o wystąpieniach publicznych i podcast bliżej | rozmowy | muzyka towarzyszący piosenkom z jej najnowszej płyty.

Małgorzata Nawrot – absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie mgr Beaty Przybytek. Ukończyła również szkołę muzyczną I i II stopnia w Bochni na klarnecie. Nauczanie śpiewu jest jej wielką pasją dlatego cały czas rozwija swoje umiejętności wokalne i trenerskie. Pisze teksty i komponuje swoje utwory przy akompaniamencie gitary i pianina. Od najmłodszych lat rozwijała swoje umiejętności w różnych gatunkach muzycznych: folk, muzyka chóralna, orkiestrowa, śpiew klasyczny, wokalistyka jazzowa i rozrywkowa. Uczestniczyła w licznych warsztatach, kursach wokalnych i trenerskich: 47 Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach, Warsztaty Magdalena Sekuła-Lemberger w oparciu o metodę Physiological Voice Training i Flow Phonation, Warsztaty Doctor Vox Therapy Technique, Szkolenie dla Trenerów Wokalnych Voice Progress.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *