Vouchery na zajęcia

Jeśli chcesz sprawić komuś rozśpiewany prezent, mamy coś dla Ciebie. Na takie właśnie okazje przygotowaliśmy imienne vouchery na zajęcia z naszej oferty.

Jak wybrać zajęcia?

Zapoznaj się z ofertą naszych zajęć na stronie http://wroclawskaszkolaspiewu.pl/index.php/zajecia-indywidualne/ i wybierz te, które Cię interesują. Napisz do nas, a my wystawimy voucher dla wskazanej przez Ciebie osoby.

A co, jeśli nie wiesz, jakie zajęcia wybrać?

Żaden problem! Możesz również wykupić voucher na konkretną kwotę, a osoba, którą obdarujesz, sama zdecyduje, na jakie zajęcia chce ją przeznaczyć.

Ile jest czasu na zrealizowanie vouchera?

Nasze vouchery są ważne 6 miesięcy od momentu wystawienia, ale w wyjątkowych sytuacjach możemy dostosować termin ważności voucherów do Twoich konkretnych potrzeb.

Jak zapłacić za voucher?

Napisz do nas na adres wroclawskaszkolaspiewu@gmail.com. Wszystkie szczegóły otrzymasz od nas w informacji zwrotnej.

Jak odebrać voucher?

Voucher w formie cyfrowej otrzymasz od nas mailem.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszą Szkołą:

wroclawskaszkolaspiewu@gmail.com

tel. +48.519 393 163