FAQ czyli często zadawane pytania

Kto może się zapisać na zajęcia?

Każdy. Pracujemy z dorosłymi, z nastolatkami i z dziećmi. Mamy w naszej ofercie zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Chcesz śpiewać? Doskonale! To jedyny warunek, jaki musisz spełnić, zanim się zapiszesz.

Kiedy można rozpocząć naukę?

W dowolnym momencie. Nie dzielimy nauki na lata i semestry. Możesz się zapisać wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Czy można się zapisać na lekcję próbną?

Można się zapisać na jedną lekcję i po niej podjąć decyzję, co dalej. Nie podpisujemy długofalowych umów, nie mamy abonamentów. W każdej chwili można naukę w naszej Szkole rozpocząć i zakończyć.

Czy pierwsza lekcja jest darmowa?

Pierwsza lekcja jest płatna tak samo jak każda kolejna. Pierwsza lekcja w naszej Szkole to pełnowartościowa usługa. Trenerka/Trener przeprowadzi diagnozę Twojego głosu i pokaże Ci najlepsze dla Ciebie w tym momencie ćwiczenia. Już po pierwszej lekcji poczujesz w swoim głosie zmiany na lepsze.

Jakie są terminy zajęć?

Dni i godziny zajęć są ustalane indywidualnie. Ty podajesz nam swoją dyspozycyjność, a my zajmujemy się resztą.

Czy mogę wybrać Trenerkę / Trenera?

Tak, w miarę dostępności terminów. Jeśli nie będzie wolnych terminów u wybranej przez Ciebie osoby, chętnie zaproponujemy Ci zajęcia z kimś innym albo wpiszemy Cię na listę oczekujących.

Pssst! Wszystkie nasze Trenerki i Trenerzy są super!

Gdzie się odbywają zajęcia?

Obecnie prowadzimy większość zajęć w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu: ul. Piłsudskiego 32/1b i ul. Trwała 7 (niedaleko Sky Towera). Czasem prowadzimy zajęcia gościnnie w innych lokalizacjach.

Ile trwają zajęcia?

Najczęściej 45 lub 60 minut. Ty decydujesz, a jeśli masz wątpliwości, chętnie pomożemy.

Jaki jest koszt zajęć?

To zależy od typu zajęć i ich długości – szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce Regulamin i cennik na naszej stronie.

Czy trzeba się jakoś przygotować na pierwsze zajęcia?

Nie musisz się specjalnie przygotowywać, ale na zajęciach z emisji głosu prawie na pewno zdarzy się, że Trenerka lub Trener poprosi Cię o zaśpiewanie fragmentu piosenki. Praca pójdzie sprawniej, jeśli wcześniej wybierzesz utwór dla siebie, bo zwykle tak jest, że kiedy już pada pytanie „Co chcesz zaśpiewać?”, wszystkie piosenki wylatują z głowy.

Ile trwa nauka?

Ile chcesz :). Możesz przyjść na jedną lekcję, po prostu żeby zobaczyć, jak to jest. Ale możesz też przychodzić do nas regularnie, aż poczujesz, że udało Ci się zrealizować Twoje wokalne cele.

Jakimi metodami pracują Trenerki i Trenerzy WSŚ?

Pracujemy różnymi metodami, zawsze dobierając je indywidualnie do potrzeb naszych Uczniów. Cały czas rozwijamy się i szkolimy, bo niezwykle ważne jest dla nas to, żeby w naszej pracy kierować się najbardziej aktualnym stanem wiedzy.

Czy można kupić komuś zajęcia na prezent?

Tak, można zamówić u nas imienny voucher na dowolną liczbę zajęć. Szczegóły ustalimy mailowo lub telefonicznie.