A co to to, kto to to, czyli jak pracować nad dykcją

Odcinek cyklu #masterOFFteatr realizowanego we współpracy z Teatrem Realistycznym, poświęcony ćwiczeniom usprawniającym dykcję i regulującym tempo mowy.

Nauczysz się w tym odcinku również radzić sobie z trudnymi słowami, a także dowiesz się, dlaczego ćwiczenia dykcji z korkiem to potencjalnie szkodliwy mit – przynajmniej w przypadku osób początkujących.

Znajdziesz tu podpowiedzi, jak ćwiczyć dykcję, ale nie ćwiczenia dykcyjne jako takie, ponieważ jest to temat zbyt rozległy na jeden odcinek – trzeba ich wykonać setki, żeby przećwiczyć wymowę wszystkich głosek.

Jest to czwarty odcinek w ramach autorskiego kursu Patrycji Obary. Cykl składa się z 6 krótkich filmów dedykowanych wszystkim, którzy chcą popracować nad swoim głosem w sześciu najważniejszych obszarach: ciało, oddech, aparat mowy, dykcja, prozodia, higiena głosu.

A w praktyce? Nieważne, czy masz 15 czy 55 lat. Jeśli chcesz się rozwijać i dostać narzędzia, by w zaciszu swojego pokoju popracować nad własnym głosem – te warsztaty są dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *