Trening uwagi – umiejętność potrzebna każdej śpiewającej osobie

W tym odcinku treningu aktorskiego przygotowanego w ramach cyklu #masterOFFteatr we współpracy z Teatrem Realistycznym nauczysz się, jak można trenować swoją uwagę tak, żeby mieć ją coraz bardziej pod kontrolą.

Uwaga to nie tylko umiejętność skupiania się i koncentracji, ale absolutna podstawa wszelkiej działalności aktorskiej. Uwaga to podstawa – czy możemy ją trenować jak mięśnie i doskonalić jak języki obce?

Jest to pierwszy odcinek w ramach autorskiego kursu Teo Dumskiego.

Cykl składa się z 6 krótkich filmów skierowanych do osób, które chcą nauczyć się warsztatu aktorskiego lub udoskonalić go, poznając podstawy nowoczesnej i mało znanej w Polsce techniki aktorskiej – techniki Michała Czechowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *