Jak ćwiczyć kreatywność?

Znacie te ćwiczenia na kreatywność, które polegają na tym, że na przykład trzeba (1) dokończyć zdanie, (2) napisać wierszyk na zadany temat, czy (3) zrobić kwiatek z bibuły? Też macie tak, że bardziej Was one ograniczają niż pobudzają do kreatywnego działania i wolicie (1) napisać własne zdanie od początku do końca, (2) zagrać na tenże temat (lub zupełnie inny) impresję na perkusji z garnków, (3) potłuc talerze, które przestaliście już lubić i zrobić z nich kosmos? To wszystko dlatego, że kreatywność ma taką naturę, że nie przepada za ramami, ograniczeniami i schematami. Czy w takim razie w ogóle można ją ćwiczyć? Okazuje się, że tak. Są takie ćwiczenia, które Waszej kreatywności nie stłumią, a pozwolą Wam prawdziwie i nieskrępowanie ją rozwijać. O jednym z takich ćwiczeń opowiada Teo Dumski. Posłuchajcie koniecznie!

Jeśli interesują Was ćwiczenia rozwijające kreatywność, albo chcielibyście zabrać się za tworzenie, ale nie wiecie, od czego zacząć, zapraszamy na konsultacje do Teo lub do Patrycji Obary. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące zajęć, jesteśmy do Waszej dyspozycji mailowo i telefonicznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *