Szkolimy się dla Was

Niezwykle ważne jest dla nas, żeby o Wasze głosy dbać w zgodzie z najnowszą wiedzą naukową. Dlatego szkolimy się u ekspertów z całego świata.

Założycielka i metodyczka naszej Szkoły, Patrycja Obara, uczestniczyła niedawno w międzynarodowej konferencji World Voice Teacher’s Expo, organizowanej przez Modern Vocal Training, gdzie zdobywała wiedzę od tak wspaniałych badaczy i praktyków głosu, jak Stephen King (terapia manualna krtani i diagnostyka głosu), Barbara Tanze (oddech i ciśnienie w śpiewie), Kerrie Obert (praca języka w śpiewie), Marco Guzman (rezonans ludzkiego głosu), Wendy Parr (narzędzia artystyczne), Nina Rotner (Technika Aleksandra), Becky Gilhespie (pewność siebie w śpiewaniu) i Ariel Coelho (efekty wokalne).

Zdobytą podczas konferencji wiedzą dzielimy się na zajęciach i na blogu. Zapraszamy!