Wokalne techniki ekstremalne

Czym są wokalne techniki ekstremalne?

False cord screaming i distortion to najczęściej spotykane techniki w muzyce metalowej i rockowej – false cord pozwala wydobywać z siebie takie dźwięki jak growl czy scream, a distortion dodaje rockowej „chrypy”.

A teraz pytania do Ciebie:

• Chcesz dodać rockowego pazura do swojego wokalu i nauczyć się efektu distortion?
  • Chcesz spróbować swoich sił w growlingu lub screamingu?
  • Nie wiesz jak zacząć i boisz się, że zniszczysz sobie głos?
  • Podobają Ci się ekstremalne techniki wokalne, ale myślisz, że Twój głos się do nich nie nadaje?

Jeśli Twoja odpowiedź na choć jedno z tych pytań brzmi „tak”, to mamy dobrą wiadomość!

W naszej Szkole regularnie odbywają się warsztaty wokalnych technik ekstremalnych z Adą Rusinkiewicz, która uczy ich profesjonalnie jako jedna z nielicznych osób w Polsce. Pracy nad tymi technikami uczyła się w czasie licznych warsztatów, m.in. z Maggy Luyten i Filipem Pikulskim.

Jesteśmy jedyną szkołą we Wrocławiu, w której Ada prowadzi swoje warsztaty. Jeśli chcesz być na bieżąco, napisz do nas na adres wroclawskaszkolaspiewu@gmail.com – dodamy Cię do newslettera, żeby informacja o kolejnych warsztatach trafiła wprost na Twoją skrzynkę!

Posłuchaj Ady:

Posłuchaj rozmowy z Adą w podcaście „Na głosy o głosie”: