Teksty piosenek

Jeśli potrzebujesz tekstu piosenki w języku polskim lub angielskim, napiszemy go dla Ciebie.

• Jeśli masz już podkład i linię melodyczną (lub jej fragment), napiszemy słowa do tej melodii.
  • Jeśli masz podkład bez linii melodycznej, napiszemy tekst z melodią, lub bez, jeśli wolisz opracować ją samodzielnie.
  • Jeśli chcesz zacząć od tekstu i nie masz jeszcze muzyki, napiszemy sam tekst.

Możesz nam powiedzieć, o czym ma być tekst, podesłać kilka skojarzeń, jakieś słowo, które lubisz, albo opisać klimat, podać temat lub całkowicie zdać się na nas.

Jeśli masz już swój tekst w języku polskim lub angielskim, ale chcesz się upewnić, że nie ma błędów, lub skonsultować jakieś jego fragmenty, wykonamy dla Ciebie korektę i podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Możesz też umówić się na konsultacje z songwritingu. Podczas spotkania online lub stacjonarnie pomożemy Ci przełamać blokadę twórczą, popchniemy do przodu tekst, który utknął w miejscu albo poszukamy iskry inspiracji, jeśli pomysły uparcie nie chcą przyjść Ci do głowy.

Z kim będziesz pracować?

Teksty napisze dla Ciebie (lub poprowadzi konsultacje) Patrycja Obara – autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna, trenerka głosu, założycielka Wrocławskiej Szkoły Śpiewu. Patrycja jest stypendystką MKiDN i autorką podręcznika pisania tekstów piosenek „Piosenkopisanie” wydanego w 2020 roku.

Ma na koncie dwie autorskie płyty: dwupłytowy album SHE-la STORIES: #retrospect/ #andersenretold (w języku angielskim, premiera: 2018) i płytę Syrena (w języku polskim, premiera: 2020). Obecnie pracuje nad nowym materiałem.

Za swoją działalność artystyczną w projekcie SHE-la została nominowana do Wrocławskiej Nagrody Muzycznej 2019.

Od lat prowadzi zajęcia i warsztaty piosenkopisarskie, a jako songwriterka współpracuje z unIQ Studio i z artystami niezależnymi z różnych części Polski.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Telefon: 519 393 163, mail: wroclawskaszkolaspiewu@gmail.com

Przykładowe realizacje:

• Tekst do istniejącej melodii:
  • Teksty stworzone wspólnie z artystami podczas warsztatów piosenkopisarskich:
  • Piosenka stworzona podczas zajęć indywidualnych z songwritingu:
  • Piosenka tworzona podczas zajęć indywidualnych z songwritingu:
  • Tekst w języku angielskim:
  • Tekst w języku polskim:
  • Utwór przygotowany we współpracy z wytwórnią Uniq Records: