Małgorzata Nawrot

Gosia jest Absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie mgr Beaty Przybytek. Ukończyła również szkołę muzyczną I i II stopnia w Bochni na klarnecie. Spełnia się artystycznie jako Wokalistka w Big Band Dobczyce.

Nauczanie śpiewu jest jej wielką pasją dlatego cały czas rozwija swoje umiejętności wokalne i trenerskie. Pisze teksty i komponuje swoje utwory przy akompaniamencie gitary i pianina. Od najmłodszych lat rozwijała swoje umiejętności w różnych gatunkach muzycznych: folk, muzyka chóralna, orkiestrowa, śpiew klasyczny, wokalistyka jazzowa i rozrywkowa, dzięki czemu jest otwarta na pracę z różnorodną muzyką.

Uważa, że w śpiewaniu duża rolę odgrywają emocje, napięcia w ciele oraz to w jaki sposób myślimy o sobie i swoich umiejętnościach wokalnych, dlatego holistycznie podchodzi do pracy z głosem.

Uczestniczyła w licznych warsztatach, kursach wokalnych i trenerskich: 47 Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach, Warsztaty Magdalena Sekuła-Lemberger w oparciu o metodę Physiological Voice Training i Flow Phonation, Warsztaty Doctor Vox Therapy Technique, Szkolenie dla Trenerów Wokalnych Voice Progress.

Uczyła się również u takich ekspertów jak: Wojciech Myrczek, Beata Bednarz, Krzysztof Wojciechowski, Marcelina Gawron, Sonia Lachowolska, Danuta Sendecka, Magdalena Kizinkiewicz, Marek Stawiński.