Trenerzy

Wrocławska Szkoła Śpiewu to przede wszystkim ludzie – ludzie o wielkich sercach i wielkiej pasji. Nasz Zespół to doświadczeni pedagodzy, kierujący się w swojej pracy wspólną ideą: każdy człowiek nadaje się do śpiewania i każdy może ze śpiewania czerpać radość. Nasz Zespół to czynni artyści realizujący niesamowite projekty muzyczne i teatralne.

A przede wszystkim nasz Zespół to grupa fajnych osób, z którymi nie tylko produktywnie, ale i miło spędzisz czas na zajęciach.

Wychodzimy z założenia, że kompetencje nauczyciela to połowa sukcesu. Druga połowa to nadawanie na tej samej fali. Nasi Trenerzy to 12 różnych osobowości, 12 różnych metod pracy, 12 różnych pul ćwiczeń. Na pewno znajdzie się wśród nich Trener dla Ciebie. Możesz też pracować z różnymi Trenerami nad różnymi umiejętnościami, albo co jakiś czas zmieniać Trenera, jeśli zechcesz spróbować innych metod pracy – bo #unasmożna :). Możliwość pracy z różnymi specjalistami to także możliwość rozwinięcia skrzydeł wokalnie, czy mówiąc szerzej, artystycznie.

Możesz u nas pracować nie tylko nad emisją głosu, ale na przykład nauczyć się akompaniować sobie, realizować własne nagrania w warunkach domowych czy pisać swoje autorskie piosenki.

Nasi Trenerzy (kliknij imię i nazwisko Trenerki lub Trenera, żeby dowiedzieć się więcej):

Patrycja Obara – założycielka Szkoły. Uczy emisji głosu, podstaw improwizacji, pisania piosenek i technik zarządzania stresem. Prowadzi też zajęcia z fonetyki angielskiej dla wokalistów.

Agata Gaweł – koordynatorka zajęć. To ona odbiera od Was maile i telefony, odpowiada na pytania i pilnuje harmonogramu zajęć. Prowadzi też zajęcia z ruchu scenicznego.

Ania Kamińska – prowadzi zajęcia z emisji głosu, rytmiki, kształcenia słuchu, teorii muzyki w ujęciu jazzowym, pisania piosenek oraz improwizacji wokalnej. Prowadzi Zespół Wokalny Wrocławskiej Szkoły Śpiewu.

Emil Smardzewski – człowiek instytucja. Uczy akompaniamentu na pianinie, teorii muzyki i home recordingu. Może też dla Ciebie nagrać podkład muzyczny, zaaranżować piosenkę, albo pomóc Ci zrealizować nagranie audio autorskiej piosenki lub coveru.

Teo Dumski – prowadzi zajęcia aktorskie techniką Michaiła Czechowa, uczy interpretacji piosenki i technik zarządzania stresem.

Wojtek Dereń -prowadzi zajęcia z emisji głosu i kształcenia słuchu. Jego specjalność to wydobywanie z ucznia drzemiącej w nim energii.

Ola Baj – uczy emisji głosu i prowadzi zajęcia z kształcenia słuchu. Specjalizuje się w musicalu.

Gabrysia Cybuch – prowadzi zajęcia z emisji głosu, kształcenia słuchu i rytmiki. Jej specjalność to muzykoterapia.

Marzena Matyla – oprócz zajęć z techniki wokalnej zajmuje się także rehabilitacją głosu. Prowadzi też zajęcia z kształcenia słuchu.

Piotrek Watras – prowadzi zajęcia z emisji głosu (oprócz rozrywkowej, uczy także emisji klasycznej) i akompaniamentu na gitarze.

Marcelina Konieczna – prowadzi zajęcia z emisji głosu i kształcenia słuchu.

Kasia Bazgier – prowadzi zajęcia z emisji głosu i kształcenia słuchu.

Sławomir Chomiak – współpracujący z nami fizjoterapeuta, założyciel Centrum Medycznego Physioteam. Jeśli potrzebujesz fizjoterapeutycznego wsparcia aparatu głosu, możesz liczyć na jego pomoc. Sławek współpracuje również z logopedami i neurologopedami.