Zajęcia indywidualne

Emisja głosu (czy po prostu: śpiew) dla każdego niezależnie od poziomu zaawansowania! Wiemy, że regularne treningi zawsze gwarantują postępy, więc… Zapraszamy na treningi do nas! Nie daj sobie wmówić, że się nie nadajesz! Każdy, kto mądrze ćwiczy, będzie śpiewał coraz lepiej. Mamy na to dowody. I jeszcze na to, że znacznie więcej barier do śpiewania jest w głowie niż w ciele. Nad tym też pracujemy.

If you are staying in Wrocław and would like to learn how to sing, but you don’t speak Polish fluently, we have a solution for you. In our School we have singing classes in English!

Ale, ale, głos to nie tylko śpiewanie! Wiemy, że w głos mowie jest równie ważny, ale pracuje się nad nim trochę inaczej, dlatego zapraszamy na specjalne treningi ze wzmacniania i higieny głosu dla nauczycieli, mówców, trenerów, podcasterów.

Zdarzyło Ci się stracić głos? Mieć problem z jego wydobyciem? A może jego barwa nie jest taka jak dawniej, zmatowiał, stał się słaby, cichy, nie wybrzmiewa? Może jest przemęczony? Może przechodził jakieś infekcje lub zabiegi i teraz potrzebuje wrócić do formy?
A może w takim razie przyda mu się rehabilitacja? Jeśli tak to śpieszymy z pomocą i zapraszamy na zajęcia wspomagające rehabilitację głosu.

Zapraszamy na zajęcia aktorskie metodą Michaiła Czechowa (to jedno z niewielu miejsc w Polsce, gdzie możesz uczyć się tą metodą), które pomogą Ci m.in. w przełamywaniu barier i integracji ducha z ciałem. Przyjdź na zajęcia, popracuj nad umiejętnością kierowania uwagi w korzystny dla siebie sposób i odkryj swój ruch niefizyczny, a żadna rola nie będzie Ci straszna. Jeśli myślisz o podejściu do egzaminu do szkoły aktorskiej – przygotujemy Cię.

O obecności scenicznej oraz byciu w piosence, a także o tym jak zarządzać stresem i jak porwać publiczność dowiecie się na zajęciach z interpretacji piosenki. Bo u nas można! Zapraszamy na lekcje interpretacji piosenki, podczas których dochodzi do integracji pracy wokalnej i aktorskiej. Pracujemy zarówno pod kątem ogólnego rozwoju Ucznia, jak i konkretnych potrzeb, jak na przykład występ, konkurs czy egzaminy do szkół artystycznych.

Ruch sceniczny to nie taniec, czy choreografia (choć, jeśli jest taka potrzeba, korzystamy na zajęciach z  elementów tanecznych). To umiejętność odblokowania ciała podczas występu, zaufania mu. Zapraszamy na zajęcia, podczas których popracujecie nad odpowiednią postawą oraz estetyką ruchu, koordynacją ruchową i pamięcią choreograficzną. Przygotujemy Cię także do części taneczno-ruchowej egzaminów do szkół artystycznych.

Wiecie, że #unasmożna nie tylko zaśpiewać piosenkę, ale również nauczyć się samodzielnie sobie do niej akompaniować na gitarze lub pianinie? To umiejętność bardzo istotna dla każdego wokalisty, ponieważ niesamowicie usamodzielnia. No i kto wie, może po kilku zajęciach z akompaniamentu skomponujecie jakiś własny utwór?

Marzysz o napisaniu piosenki? Marzysz, ale wydaje Ci się to nieosiągalne, zbyt trudne? Przyjdź na zajęcia z songwritingu i przekonaj się, że #unasmożna! Songwriting to pisanie tekstów piosenek, zasady kompozycji, ale przede wszystkim dobra i bardzo twórcza zabawa.

Chcesz wiedzieć, jak zmienić tonację danego utworu i czym jest transpozycja Ciekawią Cię skale, interwały, akordy, harmonia i wiele, wiele innych zagadnień? Nic prostszego! Zapraszamy do nas na zajęcia z teorii muzyki, zarówno w ujęciu klasycznym jak i jazzowym!

Czy nad słuchem muzycznym można pracować? Oczywiście! To nieprawda, że z dobrym słuchem trzeba się urodzić. Każdy kto ćwiczy, będzie się rozwijał i słyszał coraz lepiej. Praca przyniesie efekty. Jeśli boisz się, że czasem w Twoim śpiewie pojawia się fałsz, mamy na to lekarstwo. Zapraszamy na kształcenie słuchu – miła atmosfera, ciekawe zagadnienia, zero stresu, a do tego rozwój gwarantowany!

Piosenka to nie tylko melodia, to również rytm! Poznaj przeróżne rytmy, odnajdź groove w utworze i naucz się za nim podążać, pozwól swojemu ciału poczuć dany utwór! Zapraszamy do nas na zajęcia z rytmiki! Trochę pośpiewamy, trochę pogramy na bębnach, trochę się poruszamy.

Uwielbiamy śpiewać po angielsku, w końcu jest tyle przepięknych piosenek w tym języku! Warto jednak zadbać o to, żeby tak zwany ponglish nie zniweczył efektów naszej pracy nad utworem. Dlatego zapraszamy do nas na zajęcia z fonetyki angielskiej! Bo #unasmożna!

Poimprowizujmy! Zapraszamy do nas na improwizację wokalną dla każdego.
Zarówno od strony technicznej, jak i od strony przełamywania wewnętrznych barier. Przekonaj się, że potrafisz!

A może by tak nagrać jakiś utwór? A może zostać gwiazdą YouTuba? A może tak dla siebie coś nagrać, tak dla utrwalenia wspomnień? Nic prostszego. Zapraszamy na zajęcia z home recordingu, na których poznacie rodzaje mikrofonów oraz sposoby nagrywania i obróbki dźwięku. Nauczycie się obsługiwać oprogramowanie, które umożliwi Wam nagranie coverów, czy własnych kompozycji, którymi podbijecie internet!

Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia, momentu na złapanie oddechu w środku zabieganego dnia, zapraszamy serdecznie! 30-minutowa sesja relaksacji z dyplomowaną muzykoterapeutką pozwoli Ci zregenerować siły i podładować baterie, dzięki czemu z nową energią zabierzesz się za kolejne działania.