Marcelina Konieczna

Marcelina Konieczna to absolwentka wokalistyki jazzowej w Instytucie Jazzu PWSZ w Nysie w klasie dr Danuty Sendeckiej. Muzyka, a w szczególności śpiew, to jej ogromna miłość już od najmłodszych lat, kiedy to w przedszkolu zwyciężyła pierwszy konkurs wokalny wykonując piosenkę o piesku. Od tamtej pory zarówno muzykowanie jak i czworonogi stały się dla niej życiowymi priorytetami.

Krótko po przedszkolnym konkursie zaczął się kilkunastoletni maraton, kiedy to wielokrotnie zostawała laureatką wielu ogólnopolskich przeglądów piosenki, na których zdobywała doświadczenie na scenie, a także szlifowała swoje umiejętności podczas wielu warsztatów muzycznych.

Zafascynowana instrumentem głosu, odkrywając coraz to szersze możliwości, cały czas kształci się pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce, aby rozwiązywać wszelkie emisyjne zagwozdki – być coraz to lepszą wokalistką oraz nauczycielem dla swoich uczniów. Uważa, że głos jest tak nieobliczalnym instrumentem, że przy odpowiednim jego użyciu jest w stanie niejednokrotnie nas zaskoczyć.

Jej motto brzmi: możesz wszystko! Tylko trzeba cierpliwie o to walczyć :). I to właśnie stara się zaszczepić swoim uczniom.